A-festivals en prijzen

Als filmproducenten zijn zowel Janneke Doolaard als Hanneke Niens en Hans de Wolf en hun films nationale- en internationale prijzen en A-festivalselecties ten deel gevallen. Een selectie.


 

De erfenis  (2016)
Officiële selectie IDFA Competition for Dutch Documentary
 



Becoming Zlatan  (2016)
Officiële selectie IDFA 2015
Officiële selectie DocPoint Helsinki
Officiële selectie Göteborg International Film Festival
 



Geboren Boeren  (2016)
Pärnu Film Festival, Estland



Erbarme dich  (2015)
Kristallen Film Nederlands Film Festival 2015
Official Selection IFFR Live 2015
Official Selection Göteborg International Film Festival 2015
Official Selection Vision du Reel 2015
Official Selection Jeonju International Film Festival 2015
Official Selection Krakow Film Festival Poland 2015
Official Selection Transatlantyk Film Festival 2015
Official Selection Milano Film festival 2015
Official Selection Vancouver International Film Festival 2015
Official Selection Doclisboa 2015
Official Selection Dok Leipzig 2015
Official Selection Zagrebdox 2016
Official Selection Salt Spring Film Festival 2016
Official Selection Vancity Theatre 2016
Official Selection EPOS The International Art Film Festival 2016
Official Selection Festival de Films de la Grande Europe 2016
Official Selection Chicago International Movies & Music Festival 2016
Official Selection Docs Against Gravity 2016
 
 
 
 



Ik ben Alice  (2015)
Prix Grand Écran: Pariscience
Palmarès MUTUALITÉ: ImagéSanté
NWO-KNAW Eurekaprijs voor wetenschapscommunicatie 2015
Geselecteerd voor Prix Europe 2016
Visions du Réel hoofdcompetitie 2015
International Film Festival Rotterdam
DOCVILLE - Documentary Film Festival 2015
Shine Bosch Arts Festival 2015
Dutch language festival 2015
Print screen festival 2015
Open City Documentary Festival 2015
New Zealand International Film Festival 2015
Film by the sea 2015
Nederlands Film Festival 2015
Vancouver International Film Festival 2015
PARISCIENCE International Film Festival 2015
CPH:DOX 2015
Inconvenient Films 2015
Ânûû-rû Âboro 2015
360° Film Festival 2015
InScience Filmfestival 2015
Leeds International Film Festival 2015
The Tel-Aviv Utopia Festival 2015
DocPoint - Helsinki Documentary Film Festival 2016
Salem Film Fest 2016
One World Human Rights Documentary Festival 2016
Imagésanté Festival 2016
Docudays UA Documentary Film Festival 2016
American Documentary Film Festival 2016
The cinematheque: Frames of Mind 2016
Legacy Film festival on aging 2016
CNEX 2016
DOKUart 2016
 
 
 
 
 
 



Paradijsbestormers  (2014)
Nominatie TV Beelden 2014
Official program DOK Leipzig
 



Heuvel van Plezier  (2013)
Winnaar publieksprijs Atmosphères festival Parijs 2014
Official selection HRAFF Australië 2014
Official selection FICCI Festival Cartagena 2014
Official selection One World Festival Praag 2014
Winnaar Best Sound op het 46e Festival de Brasilia
Winnaar Best Photography op het 46e Festival de Brasilia
Winnaar Best Director op het 46e Festival de Brasilia
Official selection International Film Festival Rotterdam 2013
Official selection Cinema du Réel 2013
Official selection Hot Docs 2013
Official selection Dok.Fest München 2013
 



De Sekspolitie  (2012)
Movies that Matter 2013
Competitie Beste Nederlandse Documentaire IDFA 2012
 



De man met 100 kinderen  (2012)
Competitie Beste Lange Documentaire 2012 NFF



One Fine Day  (2011)
Official selection Hot Docs Film Festival 2012
Official selection Millennium Film Festival 2012
Special screening SPSSI World Conference 2012
Official selection Dokfilm Festival Norway 2012
Official selection Planete Doc Film Festival 2012
Official selection Seoul Human Rights Film Festival 2012
IDFA competition for Dutch Documentary 2011
Official selection ADIFF New York 2012



Over Canto  (2011)
Kristallen film voor meer dan 10.000 bioscoopbezoekers
Competitie Beste Nederlandse Documentaire IDFA 2011
Competitie Beste Lange Documentaire IDFA 2011
Competitie Beste Lange Documentaire 2012 NFF
FIFA, Indie Lisboa, Docaviv



Nadia tikt  (2011)
Zagrebdox 2013
 



Wat de kat ziet  (2011)
Selectie voor Nederlandse Korte DVD 2011 EYE Film Instituut
Nominatie Gouden Kalf Beste Korte Documentaire NFF 2011



This is my picture when I was dead  (2010)
Winnaar beste documentaire Dubai International Film Festival 2011
Selectie Hotdocs International competition 2011
Selectie IDFA Competition for Dutch Documentary 2010
Selectie IDFA Competition for Feature-Length Documentary 2010
Winnaar beste documentaire Dubai International Film Festival 2011



Great Lengths  (2010)
Competitie Nederland Film Festival 2010
STRP Festival Eindhoven
Jetlag Film Festival
Ourense Film Festival
Milano Film Festival



Diary of a Times Square Thief  (2008)
Gouden Steen Beste Documentaire, Scenecs Film Festival
Golden Panda Most Innovative Documentary, Sichuan, China
Nominatie Distinguished Feature Award, Directors Guild of America, Los Angeles
Nominatie Filmprijs Utrecht Beste Documentaire
Hotdocs, Fantasia Film Festival, Brooklyn Int. Film Festival, Oldenburg Int. Film Festival, Crossing Borders (openingsfilm)